MÁME OTEVŘENO PONDĚLÍ - PÁTEK 10:00 - 17:50 HOD.

Vůně do bytu jsou návykové

Jak se říká "Zvyk je železná košile" a u vůní do bytu to platí zaručeně. Poznali jsme to na vlastní kůži, jakmile jsme se o svět interiérových vůní začali více zajímat.

Naše nabídka je opravdu široká a tak jsme měli neodolatelnou možnost spoustu těch krásných bytových vůní vyzkoušet.
 
Začali jsem vůni do předsíně, aby nás vždy uvítala, když se vracíme domů. Pro předsíň jsme zvolili mix z vonných olejů, v čele s mangem a malinou, které jsme doplnili podtóny dřeva.
vune-do-bytu-malinavune-do-bytu-santalove-drevovune-do-bytu-mango
 
 
Na příjemné věci si člověk zvykne rychle, takže se nám brzy zalíbilo, že při příchodu domů cítíme naši vůni. Dalším krokem byla kuchyně, která je tedy trošku náročnější, protože se v ní vaří a sama o sobě bývá aromatická, proto jsme si tam dali jenom lehké květiny, které jsou mimo dobu vaření příjemným a nenásilným doplňkem.
Pokračovali jsme vůni do koupelny, kde zvítězila Amarylka s bílím dřevem a pořád řešíme, že bychom rádi i takový pánský parfém. :-)
 
vune-do-bytu-bile-drevo-a-amarylka
 
Ovocnou vůni z chodby jsme časem přesunuli na toaletu a do předsíně si namíchali vůni z přírodních olejů. Ta už je lehce náročnější, protože sami o sobě přírodní oleje jsou dlouhé výrazné tóny. Do předsíně ale perfektně sedí.
 
Ložnici jsme nechali prozatím bez bytové vůně, přeci jen by člověk měl brát zřetel na místnost kde spí, tím pádem interiérovou vůni nemáme ani v obývacím pokoji, protože tam spí náš pejsek. :-)
Avšak i pro prostor, kde spíte se dají zvolit tóny, které vám budou příjemné. Patří do nich určitě klasická uklidňující levandule.
 
vune-do-bytu-levandule
 
Neváhejte vyzkoušet naše vůně do bytu, věříme, že nezůstanete u jedné místnosti. :-)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení