MÁME OTEVŘENO PONDĚLÍ - PÁTEK 10:00 - 17:50 HOD.

Pár praktických rad pro vůně do bytu

  • Jakmile přijdete domů s novou bytovou vůni, tak je ideální neupínat se na jedno místo, kam vůni umístíte, jako třeba na Vaši oblíbenou poličku. :-)
    Klidně, jako první místo pro flakonek s bytovou vůni, zvolte zmíněnou poličku, ale vyzkoušejte po pár dnech místo vyměnit a po dalších pár dnech zase. Tímto způsobem nejlépe zjistíte, kde je ideální místo pro vaši vůni do bytu.
    Každý dům či byt je jiný a proto vy sami musíte takové místo, kde vůni nejvíce ucítit, najít.

 

  • Pokud od vůně do bytu očekáváte, že vám provoní velkou místnost, tak jediné, jak se vůně dá tzv. roztáhnout do širšího okruhu, je více flakonků. Ideální je vyzkoušet nejdříve dva flakonky s vůní do bytu a případně přidat další.
    Náš poměr olejů 70% je vysoký, proto již není potřeba intenzivnější vůně, ale právě vůni rozprostřít na více míst.

 

  • Po několika týdnech si na vůni do bytu budete zvykat a tím pádem ji přestávat cítit. Ideální v tomto případě je tyčinky z flakonku vytáhnout, otočit hlavou vzhůru a ponořit zpět. Jakmile vytáhnete namočenou stranu tyčinek ven, tak se vůni opět zintenzivní.

 

 Přejeme, ať se bytová vůně krásné používá a dělá vám radost. :-)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení