Jak to u nás funguje?

Jak na našem e-shopu, tak i na naší prodejně, která se nachází v centru města Brna, si můžete vybrat, i dokonce vytvořit, vůni do bytu.

Nabízíme jednotlivé tóny vonných a přírodních olejů. Tyto tóny můžete navzájem kombinovat nebo si vybrat jeden konkrétní tón a ten si zvolit jako svoji bytovou vůni.
Kombinace jednotlivých tónů se nemusíte bát. Pokud nebudete chtít zkombinovat hned 15 tónů najednou, tak se to dá hezky zvládnout. :-)
My vám také rádi poradíme, aby byla vůně podle vašich představ. Aby pro vás byla opravdu vůní na míru.

Nabízíme ale také hotové mixy a to z vonných olejů. Z těchto mixů si můžete vybrat už finální vůni, jako například Dětský pudr, Citrónovou dřeň, příjemnou vůni Meditace, atd.

U všech našich vůní do bytu si můžete vybrat ze dvou velikostí, 50 a nebo 100 ml. A hlavně si stanovíte vlastní intenzitu dle poměru vonných olejů. Nabízíme tři poměry, 55, 70 a 85% vonných olejů. Záleží do jaké místnosti si vůni budete chtít dát a také jaké tóny si vyberete. Některé jsou intenzivní více a naopak některé tóny jsou jemnější.

Vůně se používá prostřednictvím flakonků s rákosovými tyčinkami a všechny flakony jsou již v ceně. Takže si s nimi nemusíte nijak lámat hlavu. :-)

DSC_0081DSC_0072vune-do-bytu-na-miru-brno

Rozdíl mezi vonnými a přírodními oleji

Přírodní oleje jsou označovány jako oleje 2. jakosti, první jakost jsou Absoluty, kde se ceny pohybují v desítkách tisíc korun. 

Vonné oleje jsou kombinací přírodních olejů se syntetikou a nejčastěji se používají v kosmetice. Každá šarže má díky syntetice totožnou vůni a proto se přidávají do mýdel, šampónů, krémů, parfémů, atd., aby vůně výrobku byla vždy stejná.

 

vune-do-bytu-na-miru-brno-oc-omegaDSC_0084


Provoňte si auto i šatník

Přímo v Brně ručně vyrábíme vonné sáčky, kterými si můžete krásně provonět šatník nebo třeba komodu.

Nabízíme také vůně do auta, které jsou v tekuté formě a provoní vám auto skrz dřevěné víčko flakonku.

vune-do-auta-provonsi-brnovonny-sace-totap-certve-pradlo

Prohlédněte si naši nabídku nebo se za námi přímo zastavte na naší prodejně. ❤️